Latest Releases
Big Room Heaven, Vol. 4
Edward Hands, DJ Samuel Kimko, Amoroso, Cephalonya, Ensaime, Marcamoly, Jimithesun, Klod Rights, One Way Jouney, David Di Sabato, Teejay, Daniele Soriani, Marco Del Giudice, Ivan Laine, Francesco Foderaro, CCCP, Boosta, Load Crew, Progetto Genesy, Wax-Match, Tina Ted, Koma, Mash, Valeria Di Dato, J Vale, Cristian Marconi, Francesco Baldi, Laura Calcagno, Den's, Procell, Cristian Deklic, Filor, The Warriors, Mario Peres, Alex Patane', DJ Varto, Nick DJ, Fabio Considera
Ibiza Summer 2024 (Melodic Techno Rockets from the Heart)
Francesco Diaz, Iron Paper, DENEEM, &Toni, Kenhya, Paraphonatic, Just Aaron, Nada, Frei, Taradu, Lora Norton, Markus Boehme, Cal Jackson, Ingemann, Mousekat, Cloud Blue, Jakobii, Dan Mckie, Emiliy Wax, Zjay, Goblin Hulms, Andy Nold, Robert Own, E.R.O., Rob Olsen, Jessy D., Fifth House, Procell, Electric Tango, Mutehead
Kaleidoscope Sounds, Vol. 2 (The Tech House Files)
Arbelaster, Filor, Larry Scottish, Seumas Norv, Paraphonik, Nadia Fo, C.A.T., Procell, Kobes, Robert Sanders, Masterside, Arrow Lee, Franky Klonar, Savio Sax, Mutehead, Francy Naif, Isabel Brut, Goblin Hulms, Flatbit, Enric Eagles, Frenk Nokles, Nicolas Lapa, Oriax, Norman Effe, Jack Jarry, Roger Rubbish, Walter Magnon, X Sonik, Raul Tisot, Gregory Holmes
Tech House Rendezvous, Vol. 2
T.a.f.k.a.t., Mr. Maro, Green Gnome, Mi Ni, Bull Fender, Groove Tronik, Vassago, Neutron 77, Victor Mass, Gorillag, Mono Erosion, Procell, Victor Scott, Jaques Le Noir, Stephan Gee Fix, Malcom Vicious, Goblin Hulms, Common Plant, X Sonik, Royal Rhythms, Tony Club, Modell, Mercier, Industry 78X, Housemann, Brych, True Quasar, Rick Baker, Sonickraft, Iag & Omoc, Tech Phantom, Seumas Norv
Sweet Little Tech House Birds, Vol. 4
Joseph Stone, Mathias D., Djorda Luigia, Larry Scottish, Seumas Norv, Vitamin Alpha, Ron Sacez, Loveland 22, Mono Erosion, Prophetic Solid, Filor, Antony Charlott, Hausmore, Aldo Morris, Silvertom, Igor KGB, Arbelaster, Palma Grossa, Even Seven, Carlos Mentana, Robert Sanders, Procell, Savio Sax, Francy Naif, Goblin Hulms, Enric Eagles, Nicolas Lapa, Kobes, Jack Jarry, Mutehead, Gregory Holmes
Tech House Rendezvous, Vol. 1
Arbelaster, Seumas Norv, Basil Strategy, Tama Koyci, Gorillag, Roger Santos, Pixy, Deepberry, Kalibro, Sinaghost, Masterside, Sak Chaime, Ludovik, Goblin Hulms, Mutehead, Aqua Tech, World Groove, Ronny Ronald, Jaques Le Noir, Procell, Igor KGB, Larry Scottish, Frank Ortega, BSH, Filor, Platinum Squirrel, Karl Aniba, Vanguard, Drake Mann, Madd
Tech House Embassy, Vol. 4
T.a.f.k.a.t., Mr. Maro, Jay Frog, Noble North, Flatbit, Djorda Luigia, Light Data, C.A.T., Seumas Norv, Diezel, Sak Chaime, Ross Bohlen, Dan Lambourne, DJ Wassef, Corbeler, Skedar, Lineli, D.D.M., Procell, Moka, Bsharry, Soldera, Larry Scottish, Supamono, Fabrizio Fullone, S.O.U.L., Kobra Seven, Soap Bubbles, Deepberry, Sketchh, Cristian Avigni, Marco Xinexe, Vito Raisi
Island Life (The Late Club Edition), Vol. 3
Kenhya, Francesco Diaz, Jessy D., Silver Nine, Cataldo aka Sleeping Noize, Ninurta, Jaques Le Noir, Electric Tango, Nada, Just Aaron, Procell, Fifth House, Paul Falcon, Ingemann, Markus Boehme, Dan Mckie, Hausmore, Mutehead, E.R.O., False Intentions, Teddy Blaze, Livecat7, Kashi, Tailor, Tay Mai, Lora Norton, Bsharry, Iblis, Mike van Olsen, Cal Jackson, Lyn De Maika, Goblin Hulms
Ibiza Spring 2024 (Melodic Techno Rockets from the Heart)
Francesco Diaz, Taradu, Emily Wax, Kenhya, Lora Norton, C.A.T., Ninurta, Mousekat, Teddy Blunt, Jessy Dunham, Mark Low, Lupostar, Vincent Price, Just Aaron, Frei, False Intentions, Onour, Goblin Hulms, Jules Flores, Nada, Cloud Bleu, Zjay, Meraa Angel Mera, Teddy Blaze, Markus Boehme, Andy Nold, E.R.O., Procell, Talal, Cataldo aka Sleeping Noize
Saints & Sinners (The Deep-House Files), Vol. 1
Procell, Squib, Milky Bay, Jaques Le Noir, Vassago, Dirty Dens, Zen, ReLight Orchestra, Mitch B., Aax Donnell, Kosmoss, Jerome Tullin, Muzzo, Antton, Soap Bubbles, Jones & Brock, Valentina Franco, Mario Santo, Clownfish, 1st Place (aka LeGround), Ezechiel, Kohl, Sushifree, Five Seasons, Double U, Bolinger, Hi.5, Cataldo aka Sleeping Noize, Dozikur, Tescana, Circles Of Sound, Yasmin Elvira Steenholt, Aerobium, Deviz Beltram, Kittrix, MVRTK, Sak Chaime
Groove Masters, Vol. 4
Ezechiel, Houzemasterz, Klod Rights, Mistique 70, Vinicio Fritz, Seumas Norv, Harry Flint, Iron Paper, Goblin Hulms, Stefano Devalle, Tereso, Koompa, Stefan Orefini, Leo Leon, Marcelo Marra, Zinner & Orffee, Carlos Mentana, Nadia Fo, Masterside, Procell, Igor KGB, Franky Klonar, C.A.T., Isabel Brut, Keyklova, Silvertom, Hausmore, Aldo Morris, PM Project, Alexio
Sweet Little Deep-House Birds, Vol. 1
Procell, Mario Santo, Squib, Vassago, Jaques Le Noir, Dirty Dens, Zen, Aax Donnell, Kosmoss, Antton, Milky Bay, Clownfish, Jones & Brock, Valentina Franco, Soap Bubbles, 1st Place, Ezechiel, Kohl, Jerome Tullin, Sushifree, Cataldo aka Sleeping Noize, Bolinger, Hi.5, Five Seasons, Dozikur, Kittrix, MVRTK, Circles Of Sound, Yasmin Elvira Steenholt, Aerobium, Muzzo, Deviz Beltram, Sak Chaime, Tescana, Double U
Tech House Paradise, Vol. 2
Procell, Ezechiel, Inbuto, NPFT, Mr. Kay, Akiro Tuwo, Drake Mann, Industry 78X, Massa Longa, Ecan Carter, Charly Moore, True Quasar, Anton Rigel, Red Star Project, Bull Fender, Daniel Moore, Vanguard, Grey Lotion, Dominique La Roquebrune, Malcom Vicious, Roger Santos, Lee Kongo, Robert Sanders, Victor Scott, Johnny Star
Mad Moods, Vol. 4
DaZZla, Natalie Page, Coocs, Dan Lambourne, Corbeler, BSH, Jack Black One, Shanti Roots, Scheibosan, Rino(IO)DJ, TomCole, Even Seven, Filor, Kobes, Goblin Hulms, Sak Chaime, Dan Mckie, Jaques Le Noir, Procell, Albatros 67, Vitamin Alpha, Standard Issue, Gorillag, DA LO, Ezechiel, Seumas Norv, Bsharry, Mafo, Emiliy Wax, Brych, Vicvicvic, ARMYSTRIAL, Talal
Deep-House Mermaids, Vol. 1
Steen Thottrup, Denver Knoesen, Lukas Steph, Eline Lund, Squib, PM Project, Gaham, House Affairs, Rhythm Foundation, Soap Bubbles, C.A.T., Double U, Deepberry, Paul STR, Melba, GGHB, Seumas Norv, La Marquise, Deep Dome, Living Room, Dishamo, Nada, Lenny Ibizarre, Cataldo aka Sleeping Noize, Goldeep, OwnWave, NPFT, Allume, Procell, Jaques Le Noir, Benatural, Frankie Fresh
Mad Moods, Vol. 3
Mafo, Even Seven, Ashbourne, Keyklova, Procell, Mi Ni, Green Gnome, Stereolunga, Masterside, Hyper Monkey, Was Troy, Goblin Hulms, Stellz, Ian Faze, Mr Blue Sky, Ezechiel, Kark Dobermann, Gorillag, Diezel, Vitamin Alpha, Kayligs, Steve Linney, Dheva, Seumas Norv, Joka Chups, Deepberry, Sak Chaime, Jaques Le Noir, Filor, Brych
Diamonds and Pearls (The Deep-House Edition), Vol. 3
Procell, Lemongrass, Soap Bubbles, DJ Dabbelju, Squib, Nada, Vassago, Seumas Norv, Jaques Le Noir, Cataldo aka Sleeping Noize, Dirty Dens, Jerry Ropero, Fab Morvan, Kosmoss, C.A.T., Antton, Jess Hayes, Voyager2, Mario Santo, Dimitris Dagas, Tone Richardson, Clownfish, Gaham, Milky Bay, PM Project, 1st Place (aka LeGround), Mad Meyer, Ezechiel, Cotton Animals, Kohl, Lora N, Jerome Tullin, Tigerforest
Ibiza Winter Session 2024 (The Tech House Rockets)
Ed Lee, Filip Grönlund, Mutehead, Francesco Diaz, Mafo, Titron, Soap Bubbles, 4brownbottles, Samuel Abello, Santeli, Maximo Quinones, Dan Lambourne, Mimmo Errico, Silvertom, DOWNLow (US), Seumas Norv, Atomise, YREDEF, Greyloud, Lupostar, KENO, Nick Selbmann, Palma Grossa, NPFT, PM Project, Procell, Even Seven
Deep-House and Champagne, Vol. 3
Nicole Cross, Jones & Brock, Procell, Silvertom, Brych, Moussa Clarke, John Ashby, Cotton Animals, Deepberry, NPFT, Pulseshaker, Soap Bubbles, Luis Hermandez, Mario Santo, Abraxas, Eskadet, Talal, Svendaq, Kobes, 1st Place (aka LeGround), Thando, Magee, Clownfish, Hi.5, Gass Krupp, DJ PD, Pavel Svetlove, Tafubar
Diamonds and Pearls (The Tech House Edition), Vol. 2
Arbelaster, C.A.T., Palma Grossa, Bazokka, Even Seven, Raul Tisot, Carlos Mentana, Filor, Robert Sanders, Masterside, Procell, Franky Klonar, Savio Sax, Dragon Star 7, Francy Naif, Kark Dobermann, Goblin Hulms, Flatbit, Enric Eagles, Frenk Nokles, Nicolas Lapa, Oriax, Kobes, Norman Effe, Jack Jarry, Roger Rubbish, Mutehead, X Sonik, Gregory Holmes, Somoto Katana
Deeper Sunsets, Vol. 2
Tobi A.o., Procell, RESLOG, Evan Wilder, Sterbai, Heaven 32, Lemongrass, Stuttering Munx, Ron Calvin, Mario Santo, NXS, Wheeler, Reig, Gigi el Amoroso, Ezechiel, Schaller, Dany Cohiba, Miguel Alcobia, Soap Bubbles, Homo Novo, Sascha Beek, Stephane Lumiere, Dub Mars, Maibor, Jane Maximova, Andrey Gorbunov, Gaham
We Love Summer, Vol. 4
Zinner, Lukas Steph, Eline Lund, Chillhanger, Living Room, PM Project, Dishamo, E.R.O., Nada, Continental Groove, Lenny Ibizarre, Rootkey, Double U, Yovann Bleu, Cataldo aka Sleeping Noize, Sander Pomellato, OwnWave, NPFT, Mancub, Chad Lawrence, Allume, Fred Lemon, Procell, Kohi, Marius Royce, Jaques Le Noir, Kosmoss, Benatural, Catpilot, Frankie Fresh, Cladigal, Danilo Secli
Bass Mood, Vol. 4
Ezechiel, Kaliman Jaar, Somoto Katana, Even Seven, Vitamin Alpha, Sak Chaime, Larry Scottish, Keyklova, Corbeler, Goblin Hulms, Coocs, Masterside, Jaques Le Noir, Green Gnome, Ian Faze, Seumas Norv, Filor, The Jazz Man, Los Danko, Albatros 67, Dor Halevi, Mi Ni, Gorillag, Josh Nor, Hyper Monkey, Procell, BSH, K-Raz, Nense, Vicvicvic, Brych, Jack Black One
Golden Hour Grooves, Vol. 4
Charmain Love, Monblube, Joe Le Blanc, DA LO, Seumas Norv, Masterside, Green Gnome, Joka Chups, Procell, Deepberry, Keyklova, Stellz, Gorillag, Hyper Monkey, Mutehead, Ross Bohlen, Dan Lambourne, Chillhanger, PNFA, Goblin Hulms, Larry Scottish, Brych, Dan Mckie, K-Raz, Nense, Barbas, Oriax, Sak Chaime, Albatros 67, Jaques Le Noir, Filor, Kobes
Groove Addicted (The Deep-House Edition), Vol. 2
Avrial, Breakfast Brothers, Teddy Richards, Boris Backup, Dan Mckie, ABX, Mandarin Plaza, DJ Soulstar, Telal, Lounge Groove Avenue, Tafubar, Burhan Yuksekkas, Charly'n Black, Seumas Norv, Jozef Kugler, E.Q.T., Aerobium, Luis Hermandez, Gass Krupp, Soap Bubbles, Kosmoss, Kitschouse, Nico Heinz, Max Kuhn, Fabio De Magistris, Brych, Procell, Cotton Animals, Deepberry, Thando, Magee, Teyno, Kayligs, Living Room
Add to queue
Add to playlist