Swiss Electronic Music Artist www.bynomic.com
Latest Releases
Past, Present, Progressive #001
Madloch, Subnode, Forty Cats, about : river, Soulfeed, Figueras, Kyotto, Rodrigo Lapena, Gonzalo Sacc, Covsky, Ilya Gerus, Jiminy Hop, Zaleski, Mai Lawson, NATIIVO, Seven Wells, Ric Niels, Gerssein, Enzo Vood, Hobin Rude, Khetouin, Orange & Indigo, Bynomic, Andrés Moris, Meeting Molly, Aurel den Bossa, Ias Ferndale, Albuquerque, Foletto, Leon Lobato, Tristan Case, Poli Siufi, Gaspar Aguilera, Manu Pavez, Nick Newman, Invisible Sounds, Gaston Sosa, Aldi, Brincu Jollada, Roman + Toliver, 3Kilo, Agustin Pengov, James Halon, Urbaniza, Suntech, Jhonny LP, Nick Silvestri, Tenerfuse, Gavin Rochford, PAUL (AR), Alan Cerra, Emi Brandan, Yuriy From Russia, Julia Gherber, Matias Carafa, Different Ray, Arteforma, Chris Doppler, Mike Beryn, Alberto Sainz, Idan Gerber, Fiddler, Dave Leck, Zstimer, Fede Archdale, Jose Tabarez, Fractal Architect, Mattias Herrera, Yahra, Dublew, Sunburstz
11 Years 3rd Avenue
Subnode, Bynomic, St.Ego, Arnold T., Alain Pauwels, Fabian Balino, Ruben Karapetyan, La Vue, Secretly Famous, Travis Jesse, Chris Domingo, Mariner, Mariner + Domingo, Jean Caillou, Tim Angrave, Alex Donofrio, Kaito Aman, Yuriy From Russia, Julia Gherber, Lupe Republic, Victor Crain, Pablo German, Lanfree, Billion Watchers, Dreamteller, Beije, Maximo Gambini, Coni Catardi, Luman, Emi CA, Pinkowitz, Ruh (SE), Seven Wells, Vusall Insun, Tristan Case, Covsky, Fraser Rix, Inherent (AU), Mario Puccio, Arteforma, Missfeat, Nick Newman, Leon Lobato, Cosmos Sounds Project, Nico Bruno, Emanuel Miranda, Soulfeed, Tojogo, Mike Beryn, Invisible Sounds, Adam Moda, M.E.T.A.N.O.I.A., Nicolás Bertoldi, Alley SA, Marley Hughes, Yahra
Hidden Harmonies #01
Luman, Saléh (NL), Around Us, SALAZAR (COL), Stan Seba, Bynomic, Dany Dz, Tojogo, G.O.D.A., APNITUS, Pourya Feredi, Kandar, Morning Delusions, Evernaya, Max Averbach, Facundo Borras, Vahag, Hyunji-A, Xspance, Hernan Martinez (AR), Deacon Cross, Fatih Ulusoy, Arkatekt, Sean Harvey, Specifik, Manuelo, Joan Dik, Askoui, Maximo Gambini, Valeria Petz, Fer Mora, OPTONIKA, Tenerfuse, Callecat, Fiorella (FR)
Afterhours, Vol. 5
Stan Seba, Bynomic, Seven Wells, Saléh (NL), Around Us, Mango Cult, John Hertz, Mister Howington, Kris Dur, Facundo Sval, Marco CeToS, Travis Jesse, SALAZAR (COL), Juan Basaldua, Smyk, Graviton, Federico Puentes, Hyunji-A, Leandro Murua, Nicolas Benedetti, Downpour, Marley Hughes, APNITUS, Mick Whitehouse, Rikken, Tapski, Chinmay Jakati, Yonsh, JVNN, Marcos Calegari, Kirwan, Dare, Max Averbach, Owen Ear, RYAN (CU), Seycel, Ernes Guevara, Jonathan Fratamico, Christian Maestre, Johanna Brychta, Drekaan, Manuelo, Joan Dik, Carlos Palacio, Duel (HU), Quantzka, Lucas Gomez (AR), Askoui, Rod V, Rudra, Echo Daft, Kandar, Morning Delusions, ThinkDeep, Brann (AR), Tav Bord, Fatih Ulusoy, Rodrigo Djedjeian, Omar Essa, Animus Liber, J.P. Velardi, Vahag, Martin Cozar, Sanzy, Daniel Gomez, Eze Colombo, James Halon
Winter 2024
DOT (BR), Sebastian Campo, Lautaro Herrera, Monuloku, Distic, Anderson, Neuralis, Lautaro De Agostino, Pavel Paf, James Halon, John Moore (GR), JP Mäyeur, Toppy, Stan Seba, Bynomic, Fran Martinez (AR), Stephen K Cal, Oreiente, Grigor Mundo, Jana Vitiligo, Martin Ojeda, JP Posada, Smirre, Iter Connection, MEL BELL, Schormann, Detektiv, Nika (AR), Blue Cell, ORFEO (AR), Spirit & The Guide, Matias Carafa, Cristian Antonioni
Undiscovered Underground, Vol. 15
Ruben Karapetyan, Madloch, Subnode, Beije, Servando, Forty Cats, Kebin Van Reeken, Chris Domingo, Mariner, Mariner + Domingo, Seven Wells, Fabian Balino, Invisible Sounds, Arnold T., Alain Pauwels, Modulo, Greg Nairo, ROCÍO PORTILLO, Karim Sar Sar, Valley (AR), Mundos Sutis, Jean Caillou, about : river, Microlot, Haen, Kris Dur, Gaston Perez, Darper, OHMZ, Pedro Capelossi, Leon Lobato, FR33FALL, Missfeat, Alan Cerra, Cosmos Sounds Project, St.Ego, Gaspar Aguilera, Manu Pavez, Matias Carafa, Bynomic, Ultraverse, Ruh (SE), Yahra, Radical Fantasy, Amir Telem, Lupe Republic, Dimel De Silva, Tim Angrave, Alex Donofrio, Bohem, Krissky, Dott. Santafeo, Lucas Gomez (AR), Katya RED, Dream Logic (US), Alka, Stan Seba, Leandro Murua, James Halon, B.A.X., Omar Essa, Kenshi Kamaro, Christian Monique
Progressive Soundscapes 005
Madloch, Aurel den Bossa, Ias Ferndale, TD, Kebin Van Reeken, Travis Jesse, Analog Jungs, Julian Rodriguez, Subnode, Tenerfuse, Eleonora, Jelly For The Babies, Ultravizion, Bynomic, B.A.X., La Vue, Mattias Herrera, INNERPHONIC, JFR, Juan Sapia, Kyotto, Manu Pavez, FJL, Peres, Artem Arknet, Mariano Repetto, Lucas Gomez (AR), Mariano Malvica, Delux Twins, Matías Delóngaro, Bianco Vargas, Murilo Damásio, ODAX, Armando Guerrero, Emma Vazquez, Max Averbach, Pedro Luu, Mr.Mind, Audiofive, Aspeckt, Emiliano Ferrareso, J.P. Velardi, Daniela Casavola, Agustin Pengov, Stan Seba, Juan Arce, Gonza Sclarovsky, Kenshi Kamaro, Michael Kortenhaus, Ramin Helvet, Nico Beren, Eko Centrik, ThinkDeep
Best of 2023
Soulfeed, Bynomic, Ruben Karapetyan, Arteforma, La Vue, Seven Wells, Arnold T., Alain Pauwels, Subnode, Aurel den Bossa, Ias Ferndale, Kebin Van Reeken, Fabian Balino, Ruh (SE), Leon Lobato, Rockka, Mindlancholic, Mike Beryn, Invisible Sounds, Vusall Insun, Gaston Sosa, Aldi, Figueras, Leandro Murua, Tristan Case, Covsky, Fraser Rix, Inherent (AU), Jean Caillou, Missfeat, Dave Leck, Nick Newman, Secretly Famous, Travis Jesse, Billion Watchers, Awaken, Marc Denuit, Nicolás Bertoldi, Zaleski, Lanfree, Mario Puccio, Alley SA, Marley Hughes, Ian Mayer, Yumi Kobayashi, Mai Lawson, NATIIVO, Dzhef, Mango Cult, Vitalii Gridnev, St.Ego, RossAlto, Hassan Maroofi, Lupe Republic, Lucas Gomez (AR), Nii Tei, Lucho (AR), One44, Chris Doppler, Fractal Architect, Jay Newman, Yahra, Jakhira, Zstimer, Fede Archdale
Best of 2023
DOT (BR), Vitaly Shturm, Vadim Manko, Barych, Victor Crain, Murguía, Ben Pierre, Downpour, Stan Seba, Bynomic, Vonstigg, Emmanuel Toscano, Gaspar Aguilera, Manu Pavez, Mariano Repetto, Paul Lennar, Palau (OFC), Redemption Sound, Lautaro De Agostino, Mati Vaira, Luciano Pelliza, Anderson, Neuralis, John Moore (GR), Monarc, Ananta (CL), Gonza Rodriguez, Audiofive, Mind the Gaap, Facundo Blonsky, Grigor Mundo, Jana Vitiligo, Agvstina, Martin Ojeda, Samaxdhi, Matias Tassara, Smirre, FR33FALL, Sebastian Campo, MEL BELL, Lautaro Herrera, Schormann, Lucas Gomez (AR), Detektiv, James Martin (AU), Nika (AR), Deodar, Diego Acosta (UY), Randy De Silva, Arcadio, Blue Cell, Zaleski, Mind Of Us, Fred Bishop, deeinagi, Fatih Ulusoy, Pedro Luu, Hofmann (CH), Pavel Paf, Augusto Grimoldi, Monuloku, Lucas Donda, Alejandro R, Artem Arknet, Slow B, K3SARA, BRIAN DE SANTIS, Seba GS, Secretvision, Kadien, Javier Román, Ale Almara, Fabri Fiori, Recuero, Alan Levin, DEEP-J [SL], Rony Calderon, Jay Nu, J.P. Velardi, Daniela Casavola, JP Mäyeur, Jaledan, Matías Delóngaro, Ale Miguez, Rodrigo Pochelu
A 40 Track Compilation: Park City
Forty Cats, Chris Domingo, Mariner, Mariner + Domingo, Hyunji-A, Beije, Madloch, Subnode, Analog Jungs, Myron Eugene, Leon Lobato, Jean Caillou, Bynomic, Aurel den Bossa, Ias Ferndale, Fabian Balino, Mango Cult, La Vue, Dreamteller, Sasha Play, Marcelo Paladini, Bohem, Lupe Republic, Missfeat, Tim Angrave, Alex Donofrio, PAUL (AR), Dzhef, Alan Cerra, Kaito Aman, Jares, Invisible Sounds, Jason Joy, Pedro Capelossi, Figueras, B.A.X., Savvas, thinkinsounds, John Hertz, Mister Howington, Arnold T., Alain Pauwels, Vadim Manko, Barych
Fall 2023
Blue Cell, Ananta (CL), Jaledan, Tasman, Sebastian Campo, James Martin (AU), Ben Pierre, Martin Urdinez, Distic, Pavel Paf, Avasono, JP Mäyeur, Stan Seba, Bynomic, Stephen K Cal, Audiofive, Eugenio Sanchez Moreno, Facundo Blonsky, Grigor Mundo, Jana Vitiligo, Agvstina, Samaxdhi, Smirre, MEL BELL, Vonstigg, Emmanuel Toscano, Lucas Gomez (AR), Downpour, Detektiv, Diego Acosta (UY), IZAZA, Fatih Ulusoy
The 100, Vol. 4
Beije, Eric Lune, Weird Sounding Dude, Ruh (SE), TD, Jean Caillou, Diego Miranda (CH), Ricardo Angeles, Pinkowitz, VegaZ SL, Dimel De Silva, about : river, Mariner, Mariner + Domingo, Domingo +, Subnode, Madloch, B.A.X., Choopie, Golan Zocher, Microlot, Savvas, G.O.D.A., Jeff Eveline, Cedren & Manu-l, Alberto Hernandez (MX), Albuquerque, Foletto, Ilya Gerus, Jiminy Hop, Khetouin, Orange & Indigo, Alberto Sainz, Idan Gerber, Seven Wells, Sunburstz, Xiasou, Contribute Translation, Hernán Torres, Ultraverse, Leon Lobato, D'Phault, LADS, Arteforma, Radical Fantasy, Amir Telem, Lupe Republic, RYAN (AR), Enzo Vood, Hobin Rude, Tim Bourne, Kolleyio, Fractal Architect, Dave Leck, Bachir Salloum, Owen Ear, La Vue, Hyunji-A, Vahag, Jares, Jano Gil, Jose Tabarez, Julian Rodriguez, MartyOn, JörgK, Emotional Tourist, Truong Tham, SALAZAR (COL), Kyotto, Q.A.T, Agustin Aluise, Nico Beren, Doktor Hyde, The Muhammads, Mister Howington, Suntech, Jhonny LP, Urbaniza, Stateline, Arkatekt, Martin Urdinez, Stan Seba, Bynomic, Fatih Ulusoy, Vitaly Shturm, Valeria Petz, Frømme, Skenna, Luman, Luis Del Vecchio, J.P. Velardi, Sanzy, Rudra, Lucas Romagnoli, Konte, Monuloku, Dany Dz, Downpour, Kandar, Morning Delusions, Emcroy, Fer Mora, Kevin Vega, Callecat, Kiven Yantra, Detektiv, Mielafon, Mick Whitehouse, Ranj Kaler, petty touches, Postcard From 1980, Nirvana Motion, Rune Thorvald, Sovande, thinkinsounds, Jason Joy, Franco Mohr, Pat H
Afterhours, Vol. 4
Hyunji-A, Martin Cozar, Hobin Rude, Arnold T., Alain Pauwels, Valeria Petz, Ric Niels, Saléh (NL), Around Us, Secretly Famous, Callecat, Mango Cult, Kandar, Morning Delusions, Sanzy, Fran Garay, Mavvwa, Hernan Paszco, Franco Mohr, Urbaniza, Stateline, Arkatekt, holl3n, Leandro Murua, Fatih Ulusoy, Max Averbach, Kirwan, Stan Seba, Bynomic, Drekaan, James Halon, Kenshi Kamaro, Mick Whitehouse, Hernan Martinez (AR), Rikken, Marley Hughes, Evernaya, Askoui, Maximo Gambini, D.J. MacIntyre, Dr. B (AR), Echo Babylon, Emegepe, Jorge Viana, Mattias Herrera, Rudra, Luman, Lucas Romagnoli, Juan Martin (AR), OPTONIKA, Matías Delóngaro, Juliana, Kolleyio, Santilo, Martin Urdinez, NUFECTS, Juan Basaldua, Konte, Yumi Kobayashi, Ran6dy, Dany Dz, Seven Wells, Daniel Gomez, Eze Colombo, Gonza Ponce, Justo Urdampilleta, Serge Landar
Best of 3rd Avenue | Fall 2023
Fabian Balino, Tristan Case, Covsky, Fraser Rix, Inherent (AU), La Vue, Dave Leck, Secretly Famous, Figueras, Jean Caillou, Matias Carafa, Omafiets, Yahra, Different Ray, Arteforma, Soulfeed, NNikitin, Seven Wells, Nick Newman, Lupe Republic, RYAN (AR), Bynomic, Lavie Au Soleil, Chris Doppler, Martino (AR), Tamer Kaan, Ben Pierre, Artless Being, Jay Newman, Vusall Insun, Missfeat, Indigo Man, Lanfree, Fractal Architect, Emanuel Miranda
Progressive Soundscapes 004
Weird Sounding Dude, Madloch, Subnode, Eric Lune, Sarah Chilanti, Nōpi, Phillipe Lois, Ricardo Angeles, Mariano Favre, Travis Jesse, G.O.D.A., Kyotto, Bynomic, FJL, Uvo, Matías Delóngaro, Agustin Basulto, Pat Siaz, Bigasti, Balad, Luis Bondio, Tim Robert, Buba, Science & Reason, INNERPHONIC, Fiddler, Echo Babylon, Raul Suarez, Kay-D, Adam Kaase, Blue Cell, Giovanni Dorio, Kevin Yair, Stan Seba, Dario Suerte, Neuralis, John Shepard, Well Tone, Audiofive, Bob the Groove, Leandro Murua, Kazi, Alejo Fochi, Mr.Mind, VLADIMIR (AR), Konte, Aspeckt, J-Sevilla, Bautista Gallo, Michael Kortenhaus, Juan Arce, Gus (MT)
Summer 2023
Vitaly Shturm, Samwell (LU), DOT (BR), Matias Carafa, Cristian Antonioni, Karan Ajmani, Toppy, Pablo German, Proler, Franco Dalmati, Guido Roman, Stan Seba, Bynomic, Juan Arce, JP Mantero, Lautaro De Agostino, Mati Vaira, Xspance, Omar Essa, Leo Bellaera, Anderson (SE), Neuralis, Orange JD, VillateJ, Martin Urdinez, Pavel Paf, JP Mäyeur, Gaspar Aguilera, Manu Pavez, Ananta (CL), Gonza Rodriguez, Stephen K Cal, Audiofive, BERDU, Facundo Blonsky
Progressive Collection, Vol. 16
Madloch, Subnode, Forty Cats, FJL, La Vue, Kebin Van Reeken, Mango Cult, Darren Bray, Eric Lune, Tristan Case, Manu Pavez, B.A.X., G.O.D.A., Arnold T., Alain Pauwels, Covsky, Fraser Rix, Inherent (AU), Leandro Murua, Invisible Sounds, Bynomic, Jay Newman, Yahra, Fractal Architect, Billion Watchers, Mike Beryn, Chris Doppler, Emanuel Miranda, Emcroy, Fede Archdale, Figueras, One44, Different Ray, Rudra, Nicolás Bertoldi, Carlos Palacio, Travis Jesse, Alan Cerra, James Martin (AU), Matias Carafa, RYAN (CU), Seycel, Kirwan, Marcos Calegari, Marley Hughes, Kris Dur, Vahag, Jonathan Fratamico, Tapski
Super Collection, Vol. 8
Redspace, Pablo Arbelaez, Zawar K, Gonza Sclarovsky, TOKUMORI, Alex Woessner, Inessa, Rml, Xiasou, Contribute Translation, Hernán Torres, Emi CA, Facucio, ISMAIL.M, Kebin Van Reeken, Lateral Shift, Eleene, Stan Seba, Bynomic, Samer Tinoco, Amir Telem, Eddy Tango, Uzun, A.J Roland, DAYKON, Zy Khan, NAASA, Fernando Olaya, INNERPHONIC, Thomas Ferell, Sergey Kolchak, Monostone, A X L, Sundrej Zohar
Progressive Soundscapes 003
Madloch, Antti Rasi, Diego Poblets, Subnode, Mystic Mind, Pat Siaz, Han Haak, Kebin Van Reeken, Bynomic, Nico Beren, Julian Rodriguez, JFR, Abity, Alberto Blanco, Yunta, Daraspa, Matias Vila, Andrologic, dPen, Ninewire, Rabota, Kenshi Kamaro, Cristian R, Kasall, Agustin Basulto, Jeff Eveline, Kieran J, Science & Reason, Mitaric, Covsky, Seven Wells, Nicolas Benedetti, Stan Seba, Alberto Sainz, Idan Gerber, Leo Delgado, Chris Sterio, Sean McClellan, V. Arlandiss, ALPHA21, Ricardo Piedra, Michael Kay, Matias Ocaño, Ramin Helvet, Tenerfuse, G.O.D.A., Janik Kamerling, Mr.Mind, Orange JD, Michael Kortenhaus, ICoen
Sweet Candy, Vol. 2
Dj Taco, Alfonso G, Ali Maher, Keistep, Noise Generation, Ishan (SL), Xiasou, Bynomic, Giovanni Dorio, Nick Mason, Steven Flynn, Eyal Rabia, George Ledakis, Lionote, UNIV3RSE (sL), Sebas Ramos, Guy Augustin, Nabil Chami, Monostone, Marco De Nor, Serge Canteros, Facundo Tapon, Michael Kortenhaus, Axel Zambrano, Two R
Afterhours, Vol. 3
DOT (BR), Stan Seba, Bynomic, Ananta (CL), Gaspar Aguilera, Manu Pavez, Jaledan, Samaxdhi, Matias Tassara, Greg Venny, Martin Ojeda, Agvstina, Vitaly Shturm, Grigor Mundo, Jana Vitiligo, Facundo Blonsky, Thomas Ferell, Push Against New Fakes, Mind the Gaap, Macadam Street, Felipe Harker, SIQUEIRA, Iter Connection, Audiofive, Stephen K Cal, Fran Martinez (AR), Gonza Rodriguez, Toppy, Matías Delóngaro, JP Mäyeur, Monarc, John Moore (GR), James Halon, Avasono, Matias Carafa, Cristian Antonioni, Distic, Martin Urdinez, Lautaro De Agostino, Orange JD, VillateJ, Neuralis, Anderson (SE), Samwell (LU), Juan Domecq, Leo Bellaera, Omar Essa, Lavie Au Soleil, Xspance, Luciano Pelliza, Mati Vaira, Vusall Insun, Emma Fraga, Lucio Gastaldo, Ishan (SL), RVNDU, D METO, Guido Roman, Karan Ajmani, Franco Dalmati, ÜSHMÜEL, Pablo German, Proler, Damian M, Niko Garcia, Alain M., Jonatan Ramonda
Best of 3rd Avenue | Summer 2023
Subnode, Figueras, Soulfeed, Leon Lobato, Matias Carafa, Kebin Van Reeken, La Vue, Lupe Republic, RYAN (AR), Mars Monero, Billion Watchers, Different Ray, Arteforma, Missfeat, Facundo Borras, Martin Davila, Rudra, Seven Wells, Fer Torti, Luxury Problems, One44, Pavel Paf, Lucas Gomez (AR), Agu Canciani, Martin Ereñu, Hassan Maroofi, Victor Crain, Bynomic, Lucho (AR), Chris Doppler, Jay Newman, Prash, Fractal Architect
Super Rmx, Vol. 15
East Cafe, A.J Roland, Francisco Basso, Walking Among Gods, Matias Carafa, ARTEM PRIME, Xiasou, Contribute Translation, Hernán Torres, Lateral Shift, Stan Seba, Bynomic, Eddy Tango, DAYKON, ISMAIL.M, Redspace, Monostone, A X L, BRIAN DE SANTIS, Alex Woessner, Inessa, Nae:Tek, Deeperwalk, Marco Berto, R.Hz, Deemkeyne, Franky Carbon-e, Oliver Loew, Dott. Santafeo
Progressive Soundscapes 002
Weird Sounding Dude, Gavin Rochford, TD, Leo Delgado, Madloch, Some Little Things, Christopher FaFa, Han Haak, Uvo, Bynomic, Kenshi Kamaro, Stan Seba, Audioglider, Mister Howington, Antti Rasi, Andrés Moris, Ruh (SE), Subnode, Leandro Murua, Juan Sapia, La Vue, Sinan Arsan, Daraspa, Cristian R, Kasall, Tenerfuse, Frømme, Murat Ustun, K Nass, Ricardo Piedra, Seven Wells, Va O.N.E., Denny Loco, Tues (IT), Alberto Sainz, Idan Gerber, Clark Wohlert, Janik Kamerling, PAUL (AR), Matias Carafa, Belms, ALPHA21, Nico Beren, Tommy Orellano, SALAZAR (COL), Sapienta, Nico Bruno, Agustin Basulto, Eli Luv
Progressive Soundcapes 001
Madloch, Subnode, Daraspa, Luis Bondio, Dublew, Georgio Schultz, Anthony Schoonhoven, Nevee, Ricardo Piedra, Paul Angelo, Don Argento, PAUL (AR), Figueras, Andrés Moris, Chris Sterio, Alberto Sainz, Marcelo Paladini, Kenshi Kamaro, Seven Wells, Bynomic, Yudi Watanabe, La Vue, Sunburstz, MATE 0000, Karolina Borowski, Hyunji-A, Fran Bianco, Juan Lagisquet, Maximo Gambini, Konte, Rod V, Gaston Sosa, Fiddler, Stan Seba, Dylan Deck, Luis Del Vecchio, J.P. Velardi, STEREO MUNK, Zawar K, EDLands, Leo Delgado, Rikken, Nico Beren, Sapienta, Leandro Murua, Dexter Curtin, Marcus Jahn, Agustin Pietrocola, Nicolas Benedetti, Jadeck, Max Margolin, holl3n
10 Years 3rd Avenue
Figueras, Subnode, Beije, Fabian Balino, Seven Wells, Lupe Republic, La Vue, Dreamteller, Sasha Play, Leon Lobato, Tim Angrave, Alex Donofrio, Mars Monero, Different Ray, Missfeat, Ruh (SE), Dave Leck, Facundo Borras, Emotional Tourist, ROCÍO PORTILLO, Karim Sar Sar, Valley (AR), Nicolás Bertoldi, Gonzalo Sanchez, Matias Carafa, Bynomic, Leandro Murua, VieL, Analog Jungs, St.Ego, Fede Archdale, Yuriy From Russia, Julia Gherber, Miraculum, Umannto, Alan Cerra, Kaito Aman, B.A.X., Jares, Downpour, Chris Doppler, KAZKO, Manu Pavez, Anton, Orange JD, Diego Miranda (CH), Ultraverse, Chris Domingo, Mariner, Mariner + Domingo, Hyunji-A, Manuelo
Afterhours, Vol. 2
Vitaly Shturm, Jhonny LP, Andrea A, Sinan Arsan, Dany Dz, Seven Wells, Kenan Savrun, Travis Jesse, Fran Bianco, Stan Seba, Bynomic, Rod V, Sebastian Bargero, Gaston Sosa, Evernaya, Max Averbach, Indigo Man, Maximo Gambini, D.J. MacIntyre, Dr. B (AR), Juan Lagisquet, Mango Cult, Rikken, NeoTraffic, Soulmade (AR), Konte, OPTONIKA, Arkatekt, Sean Harvey, SALAZAR (COL), Kevin Vega, Kandar, Morning Delusions, Mattias Herrera, Frømme, Skenna, Facundo Borras, Hernan Martinez (AR), Deacon Cross, Xspance, Nicolas Benedetti, Esteban Ikasovic, Ric Niels, Covsky, Sajith Prakash, J.P. Velardi, Lucas Romagnoli, Ringberg, Santilo, Hobin Rude, Brann (AR), Martin Cozar, Matías Delóngaro, Tav Bord, Nic Rinaldi, RossAlto, Mind the Gaap, Scubadiver, Lucas Pietra, Arnold T., Alain Pauwels, G.O.D.A., Billion Watchers
Add to queue
Add to playlist